Bildirimler
Tümünü temizle

www.Estetikdoktorlari.net

Doktor Emre ilhan


Admin
Gönderiler: 105
Yönetici
Konuyu Başlatan
(@admin)
Forum Owner
Katılım : 5 ay önce

Doktor Emre İlhan Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Sizlerde Doktor Emre İlhan Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşıp ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz

Cevap
5 Yanıt
havvaaa
Gönderiler: 1
 havvaaa
Misafir
(@havvaaa)
Katılım : 2 ay önce

gozunuz kapali guvenebileceginiz bir doktor.isinin uzmani, 2 yil once ameliyat oldum kendisine.revizyon ameliyatiydi ve bir onceki ameliyatimdan dolayi burnum cok hasarliydi zor toparlanacak durumdaydi.hayal ettigimden bile guzel bir burnum var.özellikle ameliyattan sonra ilk gece hicbir sekilde agrim olmadi.kendisine cok tesekkur ediyorum.emre beye ameliyat olmayi dusunenler var ise kesinlikle guvenebilirsiniz.

Cevap
busee
Gönderiler: 1
 busee
Misafir
(@busee)
Katılım : 2 ay önce

Bayağı araştırdıktan sonra Emre bey’e kızım burun ameliyatı oldu sonuçtan gayet memnunuz , ilgili her sorumuza anlayışla cevap veren pozitif güleryüzlü doktorumuz eline, koluna sağlık..

Cevap
aayyccaa
Gönderiler: 1
 aayyccaa
Misafir
(@aayyccaa)
Katılım : 2 ay önce

Kemerli bir burnum vardı ve şeklini beğenmediğim için ameliyat olmak istiyordum.Ancak ameliyat korkusu ve başarısız sonuç alma olasılığı beni hep durduruyordu ve ameliyat olma fikrini hep erteliyordum.En sonunda karar verdiğimde Emre bey’i buldum ve ofisine gittiğimde çok stresliydim.Gerçekten alanında en iyisi diyebilirim .Çok güven verici , çok samimi ve çok ilgili .Ameliyata dair kafamdaki milyon tane soruyu sıkılmadan cevapladı ve gerçekten beni ameliyata ikna edecek kadar kaygılarımı yok etti.Ayrıca hastalarının ne istediğine çok önem veren , hastanın neye ihtiyacı olduğunu çok iyi bilen bir doktor. Hemşire ve yardımcı personelleri olmak üzere harika bir ekibe sahip.Ameliyat oldum ve 6 ay geçti.Herkes burnumu çok beğeniyor ve estetik olduğunu anlamıyorlar bile! söylediğimde ise doktorumun ismini istiyorlar.Ameliyat sonrasındada sürekli sizinle iletişim halindeler ve aşırı ilgililer.Emre İlhan tanıdığım en iyi doktor net!! Saygıdeğer hocama çok teşekkür ediyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum.

Cevap
Kilbill
Gönderiler: 1
 Kilbill
Misafir
(@Kilbill)
Katılım : 2 ay önce

Revizyon ameliyati olan cok kisi var genelde Emre bey tercih ediliyor revizyon yaptiranlarda

Cevap
Admin
Gönderiler: 105
Yönetici
Konuyu Başlatan
(@admin)
Forum Owner
Katılım : 5 ay önce

Doktor Hakkında görüşmeye giden bir kaçkişiden kulağıma gelen bilgileri sizlerle paylaşmak istedim EStetikdoktorlari.Net olarak, ( Turkiyede en iyi doktor benim, Fiyat olarak Amerikada olsam 50 000$ alırdım ) Gibi söylemler dile getirmektedir Revizyon için 100 000TL almakta görüşme ücreti 400TL

Cevap

Cevap yaz

Yazar Adı

Yazar E-postası

Başlık *

İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Önizleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı

mynet sohbet kelebek sohbet sohbet odaları kelebek chat