Bildirimler
Tümünü temizle

www.Estetikdoktorlari.net

Cildi Temizlemek İçin Bilgiler

 
Qurnaz
(@qurnaz)
Supervisor Moderator

Cildi Temizlemek İçin 6 Adım

Yani, burada tüm söylenenlerle birlikte, daha temiz bir cilt için basit 6 adımım (Evet, cildimin temizlenmesine yardımcı olmak için yaptığım şey bu):

1. Bol miktarda saf su için. Bakın, sivilce sorunu olan birçoğumuz, çok fazla asit, renk vb. İçeren bu gazlı içeceklerin hepsini içmeye devam ediyoruz. Soda gerçekten yüzü bozabilir. Piyasadaki tüm gazlı içecekleri ve diğer içecekleri tek başına bırakın ve sadece saflaştırılmış suya tutun. Bu suları deneyin - Poland Springs, Volvic, Penta (pahalı), Smart Water veya Dasani. Su vücut için harikalar yaratır!

2. Bolca Yeşil Çay için (günde en az 1-2 defa). Yeşil Çay, sivilce problemlerinizi azaltmaya yardımcı olacak birçok antioksidan içerir. Celestial Çeşniler Yeşil Çay satın almayı deneyin.

3. Kızarmış yiyecekleri veya yağlı yiyecekleri diyetinizden çıkarın. Evet, birçok dermatoloğun buna katılmayacağını biliyorum. Bulduğum şey, kızarmış veya yağlı yiyecekleri yemeyi bıraktığımda yüzümün otomatik olarak iltifat aldığım noktaya otomatik olarak temizlenmeye ve gelişmeye başladığıdır. Kızarmış yiyecekler, yüzünüzde büyük sivilcelerin oluşmasına neden olabilecek çok fazla yağ taşır. Ayrıca birçok fast food mekanı eski gresi tekrar tekrar kullanır. Cildi temizlemeye çalışıyorsanız, eski veya yeniden kullanılmış gres yolunuzdaki büyük bir engeldir. İyi değil!

4. Her gün bol miktarda sebze (çiğ organik bebek ıspanağı harikadır) ve meyve yiyin. Evet, bunu daha önce duyduğunu biliyorum, ama bazılarınız hala yapmıyor. Yalnızca sebze ve meyveler. Birçok sebze ve meyve, cildin iyileşmesine ve temizlenmesine yardımcı olabilecek antioksidan ve vitaminlere sahiptir.

5. Yüzünüz için saf E vitamini yağı kullanın (Nature's Gate Markasını kullanın). Size söylüyorum, yaklaşık iki ila üç ay içinde güzel görünmenizi sağlayacaktır. E vitamini yağı, cildinizi temizlemeye yardımcı olacak tüm iyileştirici ve antioksidan özelliklere sahiptir. Her gece yatmadan önce yüzünüze uygulayın.

6. Tüm stresi ortadan kaldırın. Bazıları için stres yüzünde birçok kesintiye neden olabilir. Bazı kişiler stresle baş etmede iyi değildir. Biliyor musun, bırak stresi bırak!

Bu adımların tadını çıkarın ve acele etmeyin. Cildinizdeki gerçek gelişmeleri görmek için kendinize 3 ila 6 ay verin. Bu adımların düzgün çalışması için lütfen her adımı günlük rutininize ekleyin. Her adım günlük olarak gerçekleştirilmelidir. Herhangi bir endişeniz varsa yerel dermatoloğunuza danışın.

Üye Olmak İçin Tıklayın

CevapAlıntı
Konuyu Başlatan Gönderildi : 31 Aralık 2020 20: 10: 22

Cevap yaz

Yazar Adı

Yazar E-postası

Başlık *

İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

 
Önizleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı

mynet sohbet kelebek sohbet sohbet odaları kelebek chat