Doktor Memet Yazar

Dr Memet Yazar

Doktor Memet Yazar Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Doç. Dr. Memet Yazar 1975 yılında Kars’ta doğdu, Kars Endüstri Meslek Lisesi, Elektronik Bölümünü bitirdikten sonra 1993 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdi. Çocukluğundan beri babasının marangozluk atölyesinde çalışıp, teknik lisede de el becerisini geliştiren eğitimler sonrasında kendisine en uygun branş olan plastik cerrahiyi kazanmak amacı ile girdiği TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı)’ta ilk tercihine yerleşerek, dönemin en iyi fakültelerinden olan İstanbul Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.
Daha asistanken kepçe kulak cerrahisinde kendi geliştirdiği teknikle Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin düzenlemiş olduğu Asistan Yarışması’nda birincilik ödülünü aldı ve aynı çalışma prestijli uluslararası bir dergide yayınlandı. İsviçre’nin Zürih kentinde Mikrocerrahi kursunu başarıyla tamamladı. Uzmanlığını aldıktan sonra 9 yıl Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği’nde çalıştı. 6 ay İngiltere’de London St George’s Hastanesi’nde çalıştı. 2018 yılında Doçent ünvanını almaya hak kazandı. Uluslararası dergilerde yayınlanmış 35 makalesinin yanında ulusal dergilerde de yayınlanmış birçok makalesi mevcuttur.
Dr. Memet Yazar hobi olarak heykel ve resim sanatı ile ilgilenmektedir. Ayrıca bilgisayar çizim programları olan Photoshop ve 3DMax programlarını da ileri düzeyde bilmektedir, tüm makale ve kongre sunumlarındaki tıbbi resimlerin çizimi kendisine aittir. Literatüre geçmiş el cerrahisi, mikrocerrahi, rekonstrüktif ve estetik cerrahi ile ilgili çalışmalarda 100’ü aşkın tıbbi illüstrasyonu bulunmaktadır.

Doktor Memet Yazar Kimdir? Doktor Memet Yazar Hakkında Yazılan Yorumlar? Doktor Memet Yazar Ameliyat olan hasta paylaşımları, Doktor Memet Yazar Hakkında Ameliyat deneyimlerini Paylaşan Okurlarımız ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Doktor Memet Yazar Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Ameliyatsız Yüz Estetiği, Ameliyatsız Yüz Germe, Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, kepçe kulak estetiği.

Doktor Memet Yazar Kimdir Yorumlar Şikayetler, Doktor Memet Yazar Hakkında Öz Geçmiş, Doktor Memet Yazar Yapmış Olduğu Cerrahi ve Medikal Estetik Çeşitleri, Hastaların Ameliyat Öncesi ve Sonrası Deneyimleri, Ayrıca Ameliyat Düşünen Okurlarımızın Sorularını ve Hasta Yorumlarını Takip Edebilirsiniz.. Estetikdoktorlari.Net olarak Sizl Okurlarımıza Doktor Memet Yazar Hakkında Bilgiler Sunduk.

Burun Estetiğinden Sonra Neler Beklenmeli

Bir çok araştırmadan sonra sonunda burun estetiği yapmaya karar verdiniz. Elbette, ameliyatın kendisi, ilgilimaliyetlerve bu tür bir plastik cerrahinin sonuçları olarak sahip olabileceğiniz beklentiler hakkında bir şeylerduymuşsunuzdur.Göz önünde bulundurmanız gereken bir sonraki şey, burun estetiği sonrası ne bekleyeceğinizdir. Ameliyattanhemen sonraki görüntünüz şaşırtıcı olacaktır. Tamamlandıktan sonra morarmış ve şişkin olacak. Muhtemelen aynadagördüklerinizi beğenmeyeceksiniz. Burnunuz gazlı bezle dolu olabilir. İyileşen burun yapısını desteklemek için burnunuzdaalçı olacaktır. Doktorunuz burnunuzda buz veya soğuk kompres tutup tutmayacağınızı söyleyecektir, bazı insanlar donmuşbezelye torbalarının yüzünüze koydukca iyi bir buz torbası oluşturduğunu hissederler. Burnunuz tıkanacak ve ağzınızdannefes almanız gerekecek. Ayrıca işlemden dolayı biraz ağrı hissedeceksiniz ve mide bulantısı veya kusabilirsiniz. Bu,ameliyat sırasında kan yutulması veya anestezi sonrası etkilerden kaynaklanabilir. Beş ila yedi gün içinde, cerrahınızalçıyı burnunuzdan çıkaracak ve yeni burun bölgenizi görebileceksiniz. Yine de morarmış ve şişkin olacak ve acıtacağıiçin iyileşen burnunuzu itip kakmamaya veya çarpmamaya dikkat etmek isteyeceksiniz. Yaklaşık on gün içinde (sigaraiçiyorsanız daha uzun süre), morluklarınız kaybolacak ve henüz yapmadıysanız, insanlarla yüzleşmeye hazırhissetmelisiniz. Kalan morlukları renk düzeltici kozmetiklerle kapatmak isteyebilirsiniz. Cerrahınız sıklıkla cilttipiniz ve morarma modeliniz için hangi kozmetiklerin doğru olduğuna dair önerilerde bulunur. Tüm şişliklerin ameliyattansonra inmesi iki ila dört ayı bulabilir. Bazı durumlarda burnunuzun tam olarak neye benzeyeceğini bilmeniz bir yılıbulabilir. İyileşme sürecinde çarpıklık ve şişlikler ortaya çıkabileceğinden, bazı kişiler ameliyat sonrası bu ilkaylarda burun görünümünden rahatsız olur. Çoğu cerrah, burun estetiği yaptırdıktan sonra en az dokuz ay boyunca revizyongibi başka prosedürlerden geçmemeyi önerir. İyileşme süreci bu kadar uzun sürebilir, bu yüzden biraz sabırlı olmanızgerekir. Burun estetiği, başarı oranı oldukça yüksek olan plastik cerrahi türüdür. Bu durumda başarı, cerrahınameliyattan önce tahmin ettiği makul sonuçları elde etmek olarak tanımlanır. Bununla birlikte burun estetiği sonrası nebekleyeceğinizi anlamalı ve biraz sabırlı olmalısınız.

Doktor Memet Yazar Hakkında okurlarımıza sorular sorabilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz.

Doktor Memet Yazar: 2020 yılında neredeyse en çok araştırılan doktorlardan birisidir, birçok başarılı ameliyat gerçekleştirmiş ve devam etmektedir bu başarılı ameliyatları. Yüz estetiği, çeyne estetiği, burun estetiği, kulak estetiği, meme estetiği ve daha fazlası hepsinde başarılı bir doktordur kendisi, bizzat yakından takip ettiğim doktorlardan birisidir.

mynet sohbet kelebek sohbet sohbet odaları kelebek chat