Doktor Taşkın Yücel

Doktor Taşkın Yücel Kimdir Yorumlar Hasta Paylaşımları Bilgiler Şikayetler

Doktor Taşkın Yücel Son yıllarda özellikle Beyin Cerrahisi ve KBB Dalının ortak çalışmalarıyla gelişen “Endoskopik Kafa Kaidesi Cerrahisi” konusunda çalışmalarda bulunan Prof. Dr. Ö. Taşkın YÜCEL, bu konudaki son gelişmeleri yakından takip etmekte ön kafa kaidesi, hipofiz ve klivus bölgesi ile nazofarinks ve paranazal sinüs bölgesinde yer alan tümörlerin endoskopik cerrahisini beyin cerrahisi ile beraber çalışarak uygulamaktadır.Yurt içi ve yurt dışında birçok toplantıda davetli konuşmacı olarak yer alan Prof. Dr. Ö. Taşkın YÜCEL, Kulak Burun Boğaz hastalıklarının her yönüne hizmet vermekle beraber ağırlıklı olarak burun (estetik ve fonksiyonel), yüz estetiği ve gençleştirmesi, sinüs sorunları ve cerrahisi, horlama ve çocuk tonsil-adenoid sorunlarıyla ilgilenmektedir.

Dr Taşkın Yücel
Estetikdoktorlari.Net Doktor Taşkın Yücel

Estetikdoktorlari.Net Estetik Doktorları

Doktor Taşkın Yücel Kimdir? Doktor Taşkın Yücel Yazılan Yorumlar? Doktor Taşkın Yücel Hakkında Ameliyat deneyimlerini Paylaşan Okurlarımız ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Doktor Hakkında bilgileri siz okurlarımıza yardımcı olmak için konumuzda paylaşıyoruz, doktor hakkında yapmış olduğu estetik cerrahi ve medikal estetik çeşitleri ve ameliyatları aşağıda yazdığımız gibidir. Dr Taşkın Yücel hakkında ameliyat deneyimi olan hastalar yorum yapabilir ameliyat deneyimlerini paylaşıp, doktor hakkında sorusu olan kişiler’de yorum kısmını kullanabilir biz ve okuyucularımız Bildiklerimizi sizlerle paylaşabiliriz. Ameliyat Sonrası doktor paylaşımları ve doktor hakkında yazılan deneyimler ameliyat düşünen kişiler için önemlidir, unutmayalımki estetik ameliyatları zor bir ameliyat tercihidir, ameliyat öncesi ve sonrası için doktor seçimide önemlidir buyüzden bilgi ve deneyimleriniz varsa bizler ve ameliyat düşünen kişiler için lütfen paylaşımlarda bulunun, sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileriz.

Doktor Taşkın Yücel Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi işlemler

Burun Estetiği, Burun Revizyon Ameliyatı, Burun Dolgusu, Burun Tedavileri, Burun Kaldırma, Burun Dikleştirme, Burun Ucu Estetiği.

Doktor Taşkın Yücel Hakkında soru sorabilir, deneyimlerinizi paylaşıp ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz.. Ameliyat sonrası Doktor hakkında paylaşımlar ameliyat düşünen kişiler için faydalıdır.

mynet sohbet kelebek sohbet sohbet odaları kelebek chat