Doktor Gamze Bektaş

Dr Gamze Bektaş
Doktor Gamze Bektaş

Doktor Gamze Bektaş Kimdir Yorumlar Hasta Paylaşımları Bilgiler Şikayetler

Doktor Gamze Bektaş 2012 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. Bu süre zarfında mikrocerrahi üzerine yoğun bir çalışma sürdürerek dünyanın ilk rahim nakli, Türkiye’nin ilk kol nakli ve yüz nakli ameliyatlarını gerçekleştiren ekibin üyesi olmuştur.

Estetikdoktorlari.Net Estetik Doktorları

Doktor Gamze Bektaş Kimdir? Doktor Gamze Bektaş Yazılan Yorumlar? Doktor Gamze Bektaş Hakkında Ameliyat deneyimlerini Paylaşan Okurlarımız ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Doktor Hakkında bilgileri siz okurlarımıza yardımcı olmak için konumuzda paylaşıyoruz, doktor hakkında yapmış olduğu estetik cerrahi ve medikal estetik çeşitleri ve ameliyatları aşağıda yazdığımız gibidir. Dr Gamze Bektaş hakkında ameliyat deneyimi olan hastalar yorum yapabilir ameliyat deneyimlerini paylaşabilir, doktor hakkında sorusu olan kişiler yorum kısmını kullanabilir biz ve okuyucularımız deneyim ve bilgileriyle sizlere yardımcı olabiliriz. Ameliyat Sonrası doktor paylaşımları ve doktor hakkında yazılan deneyimler ameliyat düşünen kişiler için önemlidir, unutmayalımki estetik ameliyatları zor bir ameliyat tercihidir, ameliyat öncesi ve sonrası için doktor seçimide önemlidir buyüzden bilgi ve deneyimleriniz varsa bizler ve ameliyat düşünen kişiler için lütfen paylaşımlarda bulunun, sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileriz.

Doktor Gamze Bektaş Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi işlemler

Yüz Estetiği, Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Göz Altı Morlukları, Bölgesel Yağlanma, jinekomasti, ip askılama, kepçe kulak estetiği.

Doktor Gamze Bektaş Hakkında soru sorabilir, deneyimlerinizi paylaşıp ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz.. Ameliyat sonrası Doktor hakkında paylaşımlar ameliyat düşünen kişiler için faydalıdır.

mynet sohbet kelebek sohbet sohbet odaları kelebek chat