Doktor Elif Seda Keskin

Doktor Elif Seda Keskin
Doktor Elif Seda Keskin

Doktor Elif Seda Keskin Kimdir Yorumlar Hasta Paylaşımları Bilgiler Şikayetler

Doktor Elif Seda Keskin Eğitim süresi esnasında bir müddet Amerika’da , Ohio Eyaleti’nde , Cleveland Clinic’ te hem hizmet vermiş hem de eğitim sürecine devam etmiştir.Uzmanlık eğitimini tamamlayarak uzman operatör ünvanını alması ardından Kırşehir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi , Gebze Fatih Devlet Has- tanesi , Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi , Çanakkale 18 Mart Üniver- site Hastanesi gibi birçok yerde çalışarak tecrübelerini arttırmıştır.

Estetikdoktorlari.Net Estetik Doktorları

Doktor Elif Seda Keskin Kimdir? Doktor Elif Seda Keskin Yazılan Yorumlar? Doktor Elif Seda Keskin Hakkında Ameliyat deneyimlerini Paylaşan Okurlarımız ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Doktor Hakkında bilgileri siz okurlarımıza yardımcı olmak için konumuzda paylaşıyoruz, doktor hakkında yapmış olduğu estetik cerrahi ve medikal estetik çeşitleri ve ameliyatları aşağıda yazdığımız gibidir. Dr Elif Seda Keskin hakkında ameliyat deneyimi olan hastalar yorum yapabilir ameliyat deneyimlerini paylaşabilir, doktor hakkında sorusu olan kişiler yorum kısmını kullanabilir biz ve okuyucularımız deneyim ve bilgileriyle sizlere yardımcı olabiliriz. Ameliyat Sonrası doktor paylaşımları ve doktor hakkında yazılan deneyimler ameliyat düşünen kişiler için önemlidir, unutmayalımki estetik ameliyatları zor bir ameliyat tercihidir, ameliyat öncesi ve sonrası için doktor seçimide önemlidir buyüzden bilgi ve deneyimleriniz varsa bizler ve ameliyat düşünen kişiler için lütfen paylaşımlarda bulunun, sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileriz.

Burun Estetiğinden Sonra Beklentiler Doktor Tavsiyeleri

Bir çok araştırmadan sonra sonunda burun estetiği yapmaya karar verdiniz. Elbette, ameliyatın kendisi, ilgili maliyetlerve bu tür bir plastik cerrahinin sonuçları olarak sahip olabileceğiniz beklentiler hakkında bir şeylerduymuşsunuzdur.Gözönünde bulundurmanız gereken bir sonraki şey, burun estetiği sonrası ne bekleyeceğinizdir. Ameliyattanhemen sonraki görüntünüz şaşırtıcı olacaktır. Tamamlandıktan sonra morarmış ve şişkin olacak. Muhtemelen aynadagördüklerinizi beğenmeyeceksiniz.Burnunuz gazlı bezle dolu olabilir. İyileşen burun yapısını desteklemek için burnunuzda alçı olacaktır.

Doktorunuzburnunuzda buz veya soğuk kompres tutup tutmayacağınızı söyleyecektir, bazı insanlar donmuş bezelye torbalarının yüzünüzekoydukca iyi bir buz torbası oluşturduğunu hissederler. Burnunuz tıkanacak ve ağzınızdan nefes almanız gerekecek. Ayrıcaişlemden dolayı biraz ağrı hissedeceksiniz ve mide bulantısı veya kusabilirsiniz. Bu ameliyat sırasında kan yutulması veyaanestezi sonrası etkilerden kaynaklanabilir.Beş ila yedi gün içinde, cerrahınız alçıyı burnunuzdan çıkaracak ve yeni burun bölgenizi görebileceksiniz. Yine demorarmış ve şişkin olacak ve acıtacağı için iyileşen burnunuzu itip kakmamaya veya çarpmamaya dikkat etmek isteyeceksiniz.Yaklaşık on gün içinde (sigaraiçiyorsanızdaha uzun süre), morluklarınız kaybolacak ve henüz yapmadıysanız, insanlarlayüzleşmeye hazır hissetmelisiniz. Kalanmorlukları renk düzeltici kozmetiklerle kapatmak isteyebilirsiniz. Cerrahınızsıklıkla cilttipiniz ve morarma modeliniz için hangi kozmetiklerin doğru olduğuna dair önerilerde bulunur. Tüm şişliklerinameliyattan sonra inmesi iki ila dört ayıbulabilir. Bazı durumlarda burnunuzun tam olarak neye benzeyeceğini bilmeniz biryılı bulabilir.İyileşme sürecinde çarpıklık ve şişlikler ortaya çıkabileceğinden, bazı kişiler ameliyat sonrası bu ilkaylarda burungörünümünden rahatsızolur. Çoğu cerrah, burun estetiği yaptırdıktan sonra en az dokuz ay boyunca revizyongibi başkaprosedürlerden geçmemeyi önerir.

İyileşme süreci bu kadar uzun sürebilir, bu yüzden biraz sabırlı olmanız gerekir. Burunestetiği, başarı oranı oldukça yüksek olan plastik cerrahi türüdür. Bu durumda başarı, cerrahın ameliyattan önce tahminettiği makul sonuçlarıelde etmek olarak tanımlanır. Bununla birlikte burun estetiği sonrası ne bekleyeceğinizi anlamalı vebiraz sabırlı olmalısınız.

Doktor Elif Seda Keskin ameliyat öncesi hastalarını çok dikkatli dinleyip onların tam olarak ne istediğini öğrenip işini dikkatle yapan doktorlardan birisidir.

Doktor Elif Seda Keskin Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi işlemler

Yüz Estetiği, Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Göz Altı Morlukları, Bölgesel Yağlanma, jinekomasti, ip askılama, kepçe kulak estetiği.

Doktor Elif Seda Keskin Hakkında soru sorabilir, deneyimlerinizi paylaşıp ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz.. Ameliyat sonrası Doktor hakkında paylaşımlar ameliyat düşünen kişiler için faydalıdır.

mynet sohbet kelebek sohbet sohbet odaları kelebek chat