Doktor Elif Eren Aydın

Doktor Elif Eren Aydın
Doktor Elif Eren Aydın

Doktor Elif Eren Aydın Kimdir Yorumlar Hasta Paylaşımları Bilgiler Şikayetler

Doktor Elif Eren Aydın 2006 yılında Haydarpaşa Numune Hastanesi Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Kliniğindeki ihtisası tamamlayarak Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Uzmanı oldu. ‘Alloderm le sarılan silikon protezlerde radyoterapi sonrası kapsül oluşumunun incelenmesi’ başlıklı uzmanlık tezim pek çok uluslar arası bilimsel kongrede yayınlandı ve 22. ISAPS Türk Plastik ve Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Derneği ISAPS kursu ‘Best of Turkey’ oturumunda en iyi ikinci bilimsel çalışma ödülü aldı. Yine aynı oturumda ikinci isim olarak çalışmada bulunduğum ‘Kepçe kulak onarımında yeni bir teknik: Distal bazlı perikondrio-adipo-dermal flep tekniği’ birincilik ödülü aldı. Eğitim sonrası 4 yıl Haydarpaşa Numune Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinde çalışarak asistan eğitiminden sorumlu oldum. Aynı dönemde Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencilerine ders verdi. 2010 yılında HNH Plastik Cerrahi Kliniğindeki görevinden ayrılarak, özel bir estetik cerrahi kliniğinde çalıştı. Bu klinikte 4 yıl boyunca Mesul müdür ve Plastik Cerrahi Uzmanı olarak başarılı çalışmalarına devam etti.

Estetikdoktorlari.Net Estetik Doktorları

Doktor Elif Eren Aydın Kimdir? Doktor Elif Eren Aydın Yazılan Yorumlar? Doktor Elif Eren Aydın Hakkında Ameliyat deneyimlerini Paylaşan Okurlarımız ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Doktor Elif Eren Aydın Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi işlemler

Yüz Estetiği, Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Cilt Lekeleri.

Doktor Elif Eren Aydın Hakkında soru sorabilir, deneyimlerinizi paylaşıp ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz.. Ameliyat sonrası Doktor hakkında paylaşımlar ameliyat düşünen kişiler için faydalıdır.

mynet sohbet kelebek sohbet sohbet odaları kelebek chat