Doktor Çiğdem Ünal

Doktor Çiğdem Ünal
Doktor Çiğdem Ünal

Doktor Çiğdem Ünal Kimdir Yorumlar Hasta Paylaşımları Bilgiler Şikayetler

Doktor Çiğdem Ünal Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi A.D.’dan uzmanlığını alan Dr.Çiğdem Ünal, öğrenciyken İngiltere, Londra, St. Thomas’ ve Guys Hastanesi’nde staj yaptı.
Uzmanlık öğrencisi olduğu dönemde İngiltere, Sheffield General Hospital Plastik Cerrahi Departmanı’nda rotasyon yaptı.Dr.Çiğdem Ünal, 2007 yılında Avrupa Plastik Cerrahi Board’unu aldı. Aynı yıl EURAPS (European Association of Plastic Surgeons) Bursu ile meme rekonstrüksiyonu ve estetik meme cerrahisi yapan Prof. Dr. Mustafa Hamdi ve Prof. Dr. Philip Blondeel ile Gent Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Departmanında fellowship yaptı.

Estetikdoktorlari.Net Estetik Doktorları

Doktor Çiğdem Ünal Kimdir? Doktor Çiğdem Ünal Yazılan Yorumlar? Doktor Çiğdem Ünal Hakkında Ameliyat deneyimlerini Paylaşan Okurlarımız ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Doktor Hakkında bilgileri siz okurlarımıza yardımcı olmak için konumuzda paylaşıyoruz, doktor hakkında yapmış olduğu estetik cerrahi ve medikal estetik çeşitleri ve ameliyatları aşağıda yazdığımız gibidir. Dr Çiğdem Ünal hakkında ameliyat deneyimi olan hastalar yorum yapabilir ameliyat deneyimlerini paylaşıp, doktor hakkında sorusu olan kişiler’de yorum kısmını kullanabilir biz ve okuyucularımız Bildiklerimizi sizlerle paylaşabiliriz. Ameliyat Sonrası doktor paylaşımları ve doktor hakkında yazılan deneyimler ameliyat düşünen kişiler için önemlidir, unutmayalımki estetik ameliyatları zor bir ameliyat tercihidir, ameliyat öncesi ve sonrası için doktor seçimide önemlidir buyüzden bilgi ve deneyimleriniz varsa bizler ve ameliyat düşünen kişiler için lütfen paylaşımlarda bulunun, sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileriz.

Doktor Çiğdem Ünal Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi işlemler

Yüz Estetiği, Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Göz Altı Morlukları, Bölgesel Yağlanma, jinekomasti, ip askılama, kepçe kulak estetiği.

Doktor Çiğdem Ünal Hakkında soru sorabilir, deneyimlerinizi paylaşıp ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz.. Ameliyat sonrası Doktor hakkında paylaşımlar ameliyat düşünen kişiler için faydalıdır.

mynet sohbet kelebek sohbet sohbet odaları kelebek chat