Doktor Bilsev ince

Dr Bilsev ince
Doktor Bilsev ince

Doktor Bilsev ince Kimdir Yorumlar Hasta Paylaşımları Bilgiler Şikayetler

Doktor Bilsev ince 2010 yılında Fırat Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlayarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı oldu. Aynı yıl Osmaniye Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetine başladı. 2012 yılında Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi, Meram Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında Yrd.Doç.Dr olarak çalışmaya başladı. Doktor Bilsev İNCE 2016 yılında Doçent unvanını almaya hak kazandı.

Estetikdoktorlari.Net Estetik Doktorları

Doktor Bilsev ince Kimdir? Doktor Bilsev ince Yazılan Yorumlar? Doktor Bilsev ince Hakkında Ameliyat deneyimlerini Paylaşan Okurlarımız ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Burun Estetiğinden Sonra Beklentiler Doktor Tavsiyeleri

Bir çok araştırmadan sonra sonunda burun estetiği yapmaya karar verdiniz. Elbette, ameliyatın kendisi, ilgili maliyetler ve bu tür bir plastik cerrahinin sonuçları olarak sahip olabileceğiniz beklentiler hakkında bir şeyler duymuşsunuzdur.Gözönünde bulundurmanız gereken bir sonraki şey, burun estetiği sonrası ne bekleyeceğinizdir. Ameliyattan hemen sonraki görüntünüz şaşırtıcı olacaktır. Tamamlandıktan sonra morarmış ve şişkin olacak. Muhtemelen aynada gördüklerinizi beğenmeyeceksiniz. Burnunuz gazlı bezle dolu olabilir. İyileşen burun yapısını desteklemek için burnunuzda alçı olacaktır. Doktorunuz burnunuzda buz veya soğuk kompres tutup tutmayacağınızı söyleyecektir, bazı insanlar donmuş bezelye torbalarının yüzünüze koydukca iyi bir buz torbası oluşturduğunu hissederler. Burnunuz tıkanacak ve ağzınızdan nefes almanız gerekecek. Ayrıca işlemden dolayı biraz ağrı hissedeceksiniz ve mide bulantısı veya kusabilirsiniz. Bu ameliyat sırasında kan yutulması veya anestezi sonrası etkilerden kaynaklanabilir. Beş ila yedi gün içinde, cerrahınız alçıyı burnunuzdan çıkaracak ve yeni burun bölgenizi görebileceksiniz.

Burun Estetiğinden Sonra Beklentiler Doktor Tavsiyeleri

Bir çok araştırmadan sonra sonunda burun estetiği yapmaya karar verdiniz. Elbette, ameliyatın kendisi, ilgili maliyetlerve bu tür bir plastik cerrahinin sonuçları olarak sahip olabileceğiniz beklentiler hakkında bir şeylerduymuşsunuzdur.Gözönünde bulundurmanız gereken bir sonraki şey, burun estetiği sonrası ne bekleyeceğinizdir. Ameliyattanhemen sonraki görüntünüz şaşırtıcı olacaktır. Tamamlandıktan sonra morarmış ve şişkin olacak. Muhtemelen aynadagördüklerinizi beğenmeyeceksiniz.Burnunuz gazlı bezle dolu olabilir. İyileşen burun yapısını desteklemek için burnunuzda alçı olacaktır. Doktorunuzburnunuzda buz veya soğuk kompres tutup tutmayacağınızı söyleyecektir, bazı insanlar donmuş bezelye torbalarının yüzünüzekoydukca iyi bir buz torbası oluşturduğunu hissederler.

Burnunuz tıkanacak ve ağzınızdan nefes almanız gerekecek. Ayrıcaişlemden dolayı biraz ağrı hissedeceksiniz ve mide bulantısı veya kusabilirsiniz. Bu ameliyat sırasında kan yutulması veyaanestezi sonrası etkilerden kaynaklanabilir.Beş ila yedi gün içinde, cerrahınız alçıyı burnunuzdan çıkaracak ve yeni burun bölgenizi görebileceksiniz. Yine demorarmış ve şişkin olacak ve acıtacağı için iyileşen burnunuzu itip kakmamaya veya çarpmamaya dikkat etmek isteyeceksiniz.Yaklaşık on gün içinde (sigaraiçiyorsanızdaha uzun süre), morluklarınız kaybolacak ve henüz yapmadıysanız, insanlarlayüzleşmeye hazır hissetmelisiniz. Kalanmorlukları renk düzeltici kozmetiklerle kapatmak isteyebilirsiniz. Cerrahınız sıklıkla cilttipiniz ve morarma modeliniz için hangi kozmetiklerin doğru olduğuna dair önerilerde bulunur. Tüm şişliklerinameliyattan sonra inmesi iki ila dört ayıbulabilir. Bazı durumlarda burnunuzun tam olarak neye benzeyeceğini bilmeniz biryılı bulabilir.İyileşme sürecinde çarpıklık ve şişlikler ortaya çıkabileceğinden, bazı kişiler ameliyat sonrası bu ilkaylarda burungörünümünden rahatsızolur. Çoğu cerrah, burun estetiği yaptırdıktan sonra en az dokuz ay boyunca revizyongibi başkaprosedürlerden geçmemeyi önerir. İyileşme süreci bu kadar uzun sürebilir, bu yüzden biraz sabırlı olmanız gerekir. Burunestetiği, başarı oranı oldukça yüksek olan plastik cerrahi türüdür. Bu durumda başarı, cerrahın ameliyattan önce tahminettiği makul sonuçlarıelde etmek olarak tanımlanır. Bununla birlikte burun estetiği sonrası ne bekleyeceğinizi anlamalı vebiraz sabırlı olmalısınız.

Doktor Bilsev ince Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi işlemler

Yüz Estetiği, Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Göz Altı Morlukları, Bölgesel Yağlanma, jinekomasti, ip askılama, kepçe kulak estetiği.

Doktor Bilsev ince Hakkında soru sorabilir, deneyimlerinizi paylaşıp ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz.. Ameliyat sonrası Doktor hakkında paylaşımlar ameliyat düşünen kişiler için faydalıdır.